Souhlasíte?

Ano
Celkem hlasů: 10 (48%)
Ne
Celkem hlasů: 7 (33%)
Ano, ale...napište příspěvek do fora
Celkem hlasů: 4 (19%)
Celkem hlasů: 21

Re: Respawn? Ano, či ne?

11
Vrana píše:Třeba hrát jako by šlo o život, a né že je to jen hra.
A přesně v tomhle se nikdy neshodnem spolu. Hra to je. Můžeme jí hrát jak "reálně" chceme a nikdy to jako reálnej život nebude. A přibližovat se realitě zrovna tim, že si po tejdnu čekání zahraju jen 10 minut, protože jsem zrovna ten blbej smolař, co to koupil ani neví odkud, tak to je zhovadilost. Sorry Vráno.

Na přibližování realitě jsou tu jiný aspekty Army než to, že někomu omezíš nedělní hraní za každou cenu na jeden život i pokud to znamená, že bude na zbylejch 15 lidí 2hodiny jen znuděně nebo nasraně čumět.

A tohle všechno platí dvojnásob v případě poloviny nedělí v poslední době, kdy nedáme dohromady ani dvě družstva.
Vrana píše:Atentátník během prvních 5 min nikde nikdy nebude.
Ty jsi tu nebyl na mojí poslední neděli? :)
Obrázek

Re: Respawn? Ano, či ne?

14
Mozek říkal, že když si uvědomili, že je to von tak ho zastřelili. Takže jejich chyba. Prostě už byl aktivovanej. Zrovna toto by mě nesralo. Kdyby se tu hrálo proti lidem, tak polovina musí změnit hraní. Lidé by stříleli taky přes keře a podobně. Vždy tady hájím, že je to jen hra a musí bavit. Ale myslím si, že styl jakým tu hrajem byl už dlouho nastavený a hlavně tady hrajem stylem se co nejvíc přiblížit realitě. To můžem jít rovnou do COD a umírat stokrát za hodinu. Většinou ani nevíš proč. Už tak to máme lehčí, že hrajem proti AI. Jak jsem říkal, respawn že nás umře někde většina klidně. Ale né, že děláme chyby nebo je prostě lepší soupeř, to ne. Ješte třeba příklad: Jak Waršík přebíhal přes louka a jako král uznal, že to byla naše chyba. Bere to jak to je.

Re: Respawn? Ano, či ne?

15
Ty to prostě nechápeš a já tady nebudu mluvit do zdi.

Nikdo tady nemluví o nějakym masivnim respawnování, ale o tom, že pokud v úvodních částech mise umře několik lidí a mise zjevně potrvá ještě další hodinu a půl, tak jakmile ti lidi budou schopní složit dohromady tým, tak dostanou šanci se přidat jako posily.

Jestli se ti ani tohle nelíbí tak až tebe zabije první výstřel nepřítele někde do palice ani nebudeš vědět odkud, tak si klidně ve spectatoru řikej, že je to tvoje chyba a že si počkáš 7 dní. Spousta lidí tady by si ale radši ještě zahrála, pokud tu jednu další šanci dostanou. Buď tohle pochopíš a nebo se fakt nemáme dál o čem bavit. :D

To jsou furt řeči jak něco neni real a některý lidi pak už fakt uplně zapomínaj, že tady některý lidi zahazujou čas z reálnýho života, kterej chtěj strávit v zábavný komunitě lidí a hranim army. Ne poslouchánim brifingu, 10minutovou hrou a 2hodinovym koukánim na 8 přeživších ve spectatoru.
Obrázek
cron