Stránka 1 z 1

Swifty

Napsal: sob 23. črc 2016 20:06:53
od Mozek
Rozhodli jsme se, že z důvodů co nejjednodušího updatu a jednoduchosti ovládání pro méně znalé budeme oficiálně využívat a podporovat program Swifty.

Obrázek


V tomto programu se nastavuje pouze cesta k Armě, repositář a cesta, kde máte addony uložené. Nejsou zde žádné zbytečné volitelné matoucí možnosti, složité nastavování a jiné ptákoviny. Program vždy stáhne přesně to co máme na serveru. Takže vřele doporučuji všem používat ho k aktualizaci opravdu tam není co zkazit.

Swifty ke stažení: https://getswifty.net/download.html

Adresa pro nastavení repo:

Kód: Vybrat vše

http://s1.armaseries.cz:83


Zde je k dispozici menší návod od Evra podle kterého ho dokážete nastavit a tím pro vás veškeré starosti s aktuálností addonů končí.
Obrázek


Po samotné aktualizaci addonu můžete Armu 3 spouštět pomocí Swifty a nebo ideálně pomocí oficiálního Arma 3 Launcheru (výchozí spouštěč arma3.exe), kde si jen přidáte všechny mody do spuštění a spustíte hru.

a3launch.jpg


V případě jakýhkoliv otázek, či problému sem napiště a vyřešíme to. Chtěli by jsme, aby celá naše komunita využívala tento program, ať odpadnou ty trapné neděle, kdy vždy několik lidí nemá aktuální addony a nepustí je to do hry.