ExoStalker

Jméno: Tadeáš Kavan

Nick ve hře: ExoStalker (dříve příjmení a hodnost)

Věk:21

Vlastníš originální verzi Arma 3? Ano

Vlastníš datadisk Arma 3 - APEX? Ano

Vlastníš funkční sluchátka s mikrofonem? Ano

Jaké máš zkušenosti s hraním Army 3? Asi půl roku ve 417, Nějaké 4. Měsíce ve 4th infantry brigadev( UK millsim) pozice nejdřív jako CTM poté CMT což byla pozice profi medika. Poté 1PWRR po rozhodnutí přátel že si uděláme vlastní UK millsim. Tady jsem se zůčastnil NCO kurzu pod vedením člověka co je sám officer v UK army.Zde asi do ledna poté jsem potřeboval změnu a přešel jsem do 7th armored divission UK WW2 millsim zde take nco kurz a zastaval jsem pozici 2IC.
Jak jsi nás našel a co očekáváš od hraní s námi? Kamarád doporučil a rád bych dostal možnost velení. Byl jsem schopný velet pouze v angličtině takže by neměl byt problem velet v mem rodném jazyce.

Jaká je tvoje oblíbená/preferovaná pozice? ( medik, raketomet atd.) NCO, Medik

Poznámka/komentáře ( volitelné ) pokud možno byl bych rád přijmut bez nějakého příjmače už jich mám za sebou tolik že jsem v tomhle směru lehce vyhořelelej. Pokud by bylo potreba jsem ochotny si vzit na starost trenink mediku sam delam na vysoky zdrav zachranare tak aspon predam zkusenosti.
Ddkuji za odpoved a omlouvam se za chyby psal jsem to u obeda na tel

Re: ExoStalker

"Salut Saoldier !!!"

Velitel Roty se ti ozve ,zatím jsi nachystej výstroj a výzbroj atˇ nezdržuješ tým v operační zoně
(to znamená Swifty adresa pro repo: http://s1.armaseries.cz:83)
(DISCORD https://discordapp.com/invite/0kvofCLNZE54XY2H)
Obrázek

Inteligence plus charakter je cílem skutečného vzdělání

Děkuju za info.
Jste mě překvapili s tím swiftym jsem si myslel, že už ho v životě neuvidím :D

Vítej u nás.

Děkujeme za obsáhlé info o Arma zkušenostech. U nás to v mnoha směrech asi bude fungovat trochu uvolněnějším stylem, než jsi zvyklej, podle toho co píšeš. Tím myslím převážně po stránce nějakých výcviků, kurzů apod, které bys musel absolvovat, abys mohl hrát na určitých pozicích apod. To u nás moc nejedeme.

V první řadě je potřeba dorazit na pár našich akcí, k tomu není potřeba žádný přijímač, žádný výcvik, stačí funkční modpack. Sám pak uvidíš, jestli náš způsob hraní odpovídá tvojí představě.

Pokud odpovídat bude, pak samozřejmě můžeš požádat HQ, že máš opravdu zájem o členství. V ten moment vyžadujeme v rekrutačním období jedinou věc - aktivitu. Chodit alespoň pár měsíců pravidelně každý týden na akce (samozřejmě se může stát, že to někdy neklapne, jsme lidi a máme jiné povinnosti) a chovat se, tak jak se u nás sluší a patří, takže slušně k lidem a zodpovědně ke hře a bavit se při tom. Čili žádným přijímačem, který by ti bral nějaké herní privilegia tě dusit nebudeme, ale chceme si prověřit, že to myslíš u nás vážně. Nebereme lidi do party jen tak.

Poslední věc je, že samozřejmě náš styl bere inspiraci z reálných vojenských způsobů a postupů, ale všechno je aplikováno, tak aby to fungovalo ve hře a aby to bylo zábavné. Takže se novým poznatkům nebráníme, ale neočekávej, že tu naší 8 let fungující bandu nějak změníš. :D

Tak na viděnou na bojišti! :good: :beer:
Obrázek