Přijímací formulář - Weorick

Jméno: Ondra

Nick ve hře: Weorick

Věk: 33

Vlastníš originální verzi Arma 3? - Ano

Vlastníš datadisk Arma 3 - APEX? - Ano (+ Global Mobilization + všechny menší kromě Jets)

Vlastníš funkční sluchátka s mikrofonem? - Ano

Jaké máš zkušenosti s hraním Army 3? - V současné době něco přes 100h, z toho 16 her s vámi. Sérii hraju od Operation Flashpoint, ale dříve jen single.

Jak jsi nás našel a co očekáváš od hraní s námi? - Bude to tak přes 6 let zpátky. Ještě za dob ARMA2 přes váš překlad instruktážního manuálu, když jsem se snažil naučit Armu. Přihlásil jsem se i na TeamSpeak, ale tehdy jsem měl moc pomalý net. Pak přišla optika, ale ARMA3 na kterou nebylo železo. Teď mám konečně oboje, tak to byla jasná volba. :-) Očekávám přesně to, co jsem zatím zažil; hraní Army na dalším levelu, spolupráci, zajímavé mise a bandu fajn lidí.

Jaká je tvoje oblíbená/preferovaná pozice? ( medik, raketomet atd.) - Jsem zatím voják na začátku své cesty. Bez preferencí, vím, že se potřebuji naučit všechno. Moc mě zatím nelákají pozemní vozidla (i když řídit neozbrojený Hummer jako předsunutý průzkum před konvojem jsem si užil) a bojím se zodpovědnosti na Raketometčíku. Jinak až se to jednou hodně naučím, tak by mě lákal vrtulník a ostrostřelci.
Moje první velitelská mini zkušenost byla taky super zážitek a (pod tím nával adrenalinu) jsem si to i užil. Takže pokud bych dostal tuto důvěru, tak se budu rád rozvíjet i v této oblasti.

Poznámka/komentáře ( volitelné ) - Jsem moc rád, že mám tu možnost hrát s váma a užívám si každou hru.