Operation Python (NEDOKONČENO)

#1
OPERATION PYTHON
Vytvořil: Fanatic


Kampaň popisuje invazi britských ozbrojených sil do státu Ruha, který je tyranizován diktátorem Jari Leinem. Kampaň bude obsahovat celkem 5 misí s různorodými úkoly a ukáže většinu jednotek a vybavení, které přináší mód 3CB.

MISE

PŘÍBĚH K 1. MISI | +
Stát Ruha prožil před rokem vojenský převrat a k moci se dostal militantní diktátor Jari Leino. Ruha byla odříznuta od zbytku světa a byly na ni uvaleny mezinárodní sankce. Podle zpráv unikajících ze země dochází k násilným akcím proti civilnímu obyvatelstvu a odpůrci režimu jsou popravováni.

Byla vytvořena mezinárodní koalice, která chystá invazi do státu Ruha s cílem svržení současného režimu. Tuto koalici povedou jednotky Velké Británie, které se budou zaměřovat na hlavní oblasti výskytu jednotek Ruha National Army.


EPISODE I | +
EPISODE I 02.09.2018
python1.jpg

Zítra za úsvitu dojde ke vstupu britských jednotek přes hranici z jihu. 2. mechanizovaná četa z roty Alpha má za úkol obsadit hlavní letiště v oblasti, kde bude následně vytvořena hlavní F.O.B. Rota Bravo mezitím zaútočí po silnici vedoucí několik kilometrů západně od letiště. Později se obě roty setkají a postoupí dále na sever.

DEBRIEFING
Mise splněna
- došlo k obsazení letiště a přilehlých objektů. Nyní je možno zahájit letecké zásobování.
Ztráty: 0 z 18
arma3_x64 2018-09-02 21-51-23-15.jpg


PŘÍBĚH K 2. MISI | +
Britským jednotkám, konkrétně vaší 2. četě se dnes ráno podařilo obsadit letiště a 1. četa mezitím prorazila na západě až k vesnici Järvelä.
Úkolem 2. čety po krátkém odpočinku je probojovat si cestu směrem na západ od letiště přes nepřítelem ovládanou křižovatku a nádraží a zaútočit na město Koskelankylä ve kterém se nachází důležitý most. S útokem na město jsou připraveny na pomoc tři sekce 1. čety, které vyčkávají na pozicích na západním břehu.


EPISODE II | +
EPISODE II 16.09.2018
python2.jpg

Po úspěšném obsazení letiště je na čase spojit se s jednotkami, které obsadily nepřátelské pozice na západě. Společně s nimi obsadíme důležitý most přes řeku a spojíme východní a západní útočné skupiny do jedné.

DEBRIEFING
Mise splněna
- došlo k obsazení všech tří cílů, ale britské jednotky utrpěly těžké ztráty. 1. četa byla kompletně eliminována a 2. četa přišla o druhou sekci a vozidlo Bulldog.
Ztráty: 9 z 17, imobilizován Bulldog
arma3_x64 2018-09-16 22-26-15-96.jpg


KAMPAŇ NEÚSPĚŠNÁ - JEDNOTKY BAF UTRPĚLY PŘÍLIŠ TĚŽKÉ ZTRÁTY
Obrázek

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron