Dorazíš na akci? (volba se dá měnit)

Anketa končí za sob 27. říj 2018 18:51:49 Můžete vybrat 1 možnost

Ano, dorazím
Celkem hlasů: 8 (53%)
Ještě nevím
Celkem hlasů: 6 (40%)
Ne, nedorazím
Celkem hlasů: 1 (7%)
Celkem hlasů: 15

Zeus Zombie Madness (DOKONČENO)

#1
Zeus Zombie Madness


Nejedná se o hlavní akci, tu bude mít Fanatic s Roysem v neděli 28.10.2018. Tady se více jedná o volnější hraní a střílení hord zombie na 3 až 4 hodiny.

Datum a čas akce: Sobota 27.10.2018 20:00 (možnost přijít už od 19:30 na test a přípravu mise)
Potřebný repozitář: http://s3.armaseries.cz:86/ (celkem 27,5 GB)

Halloween102nd.jpg


Takže pánové, tento rok to bude již můj třetí Halloween na 102nd, zvykli jsme si tak nějak s několika lidma tady, mimo herní doby, blbnout na serveru se zeusem a zombíkama. Takže předem píšu, pokuď vás tohle nijak nevábí, nemá ani cenu číst dál.

Historie:

Minulý rok jsem se pokusil o vlastní zombie zeus speciálku, předvytvořil jsem si misi, v pátek jsme se sešli, zamkl jsem se do zeuse a hrála se mise. Na akci přišlo mnohem více lidí než jsem čekal a misi jsem neměl natolik připravenou, objevilo se pár chyb, které mi "zeusování" značně ztěžovaly a tak to nakonec skončilo tím, že po té co hráči místo toho aby férově obchodovali se zjevujícími se civilisty, tak je raději zabíjeli a následně okrádali. Z ničeho nic z oblak kouře vyskočila mina a celou misi ukončila. Overall si ale myslím že mise nebyla špatná a všichni jsme se u ní bavili (až na fanu, jež zhynul rukou ďábla jako první).

Každopádně to k čemu se chci dostat je to, že bych podobnou akci chtěl podniknout opět tento rok. S tím že tento rok, díky novému zombie frameworku (Ravage) a Zeus rozšíření (Achilles), by mise nabyla (snad) nových rozměru a byla by ještě lepší a ještě zábavnější. Pamatujte, zeus není váš nepřítel, viď Ondro.

Zasazení do příběhu:

2018 - Počátek

Po Černarusi se šíří dosud neznámá nemoc. Lidé začínají bezhlavě napadat své rodiny, přátele i ostatní. O týden později Černarus uzavírá své hranice - odděluje tím okolní svět od všech vystavených nákaze. Lidé se bouří, napadají i armádu samotnou, která se snaží o udržení klidu. Do oblasti je přivolán speciální paramilitantní tým, který má pomoct vojákům Ruské armády udržet klid.

2020 - O 2 roky později

Boje utichají, zásoby docházejí, Černarus se rozděluje na 4 frakce:

1. Ruská armáda, která si vytvořila základnu Pandora mimo dosah obyvatelstva na vodě na východě. Již vůbec nezasahují do dění černarusi, nikdo neví co momentálně dělají.
2. Bandité, tak jako vždy, během chaosu dochází k utvořování skupinek lidí, kteří prostě chtějí mít více než ostatní, ať už je to stojí cokoliv.
3. Civilisté - velmi malé skupiny těch co se dostatečně dlouho před vypuknutím viru připravili a stále se schovávají ve svých skrytých bunkrech, možná ještě plnými zásob.
4. Nakažení virem - Zombie - stále přibývají, nyní obývají většinu černarusi.

2024 - Současnost

Ruská armáda začala vyhledávat vraky vrtulníků po celé černarusi a opravovat je, podle našich odhadů už zhruba 4 vrtulníky mají (nebo alespoň tolik jich používají). Každopádně stále aktivně vyráží do černarusi, momentálně zejména na sever, kde pravděpodobně opravují něco co potřebují.

22. Červenec 2024 Půlnoc - Zataženo

Dnes v noci musíme stihnout obejít několik stanovišť, na kterých by se mohly vyskytovat důležité informace o akcích ruské armády a možná také nějaká ta výbava a zásoby.

Slotování:

Jsou potřeba nejméně 2 medici a 1 velitel. Zbytek slotování se bude řešit později.
Sloty si jde rezervovat dopředu (přes PM na Discordu)

HQ [Zeus & MM]

1. SQ (Priorita)

Squad Leader (Zastava M21-A GL)
Machine Gunner (MG-42) - Dead_Inside
Rifleman (Assistant) (AK-74) - Dr. Dundee
Medic - danvac (možná)

Anomaly Expert (MP-44)
Machine Gunner (M-84)
Sharpshooter (Karabiner 98k) - Cr4sh
Medic

2. SQ (Rezerva)

Squad Leader (Zastava M21-A GL)
Machine Gunner (M-84)
Grenaider (M79 & PP2000)
Rifleman (AT)

Anomaly Expert (MP-44)
Machine Gunner (MG-42)
Rifleman (Assistant) (AK-74)
Sharpshooter (Mosin-Nagant)

Výbava:

Každý slot má za sebou v závorce přiřazenou zbraň. Vypsané výbavy jsou pouze počáteční, během mise se na mapě může objevit mimo hlavní cíle i několik náhodných a vedlejších eventů, na kterých si hráči budou moci vybojovat lepší vybavení.

Informace k misi:

Obchodování

V misi je zaznačen fialovou vlajkou obchodník. Sishu Lin je pocestný vietnamský specialista na cokoliv co dokáže zneškodnit mozkožrouty. Kdokoliv se ho kdy pokusil zabít, nedopadl vůbec dobře. Momentálně pracuje na speciální zbrani, která by měla zombie doslova vymazávat z povrchu zemského, proto příliš nebojuje, ale stále je ochotný prodat některé kousky ze své sbírky. Najdete ho buď na vyznačeném bodě, nebo také někdy během cestování k dalšímu cíli. (No Refunds).

Druhy úkolů

1. Hlavní mise - Ty musíte plnit abyste se dostali dále v příběhu a dokončili misi.

2. Vedlejší mise - často čistění bandit kempů, či prohledávání zajímavých oblastí - odměna nejčastěji nějaká zajímavá zbraň či jiná část výbavy.

3. Čistící mise - nejčastěji se jedná pouze o vyzabíjení nějaké hordy - odměna v podobě výbušnin, či doplňků na zbraně.
Obrázek

Spc. Jirka

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron