102nd Security Group - Protectors of Tanoa

#1
Obrázek


Jako členové ION Services budete plnit humanitární akce na válkou zničené Tanoe.

Příběh:
Byli jsme oficiálně vybráni k ochraně dobrovolníků IDAPu a civilistů, před sympatizanty opoziční vlády. IDAP aktuálně na ostrově poskytuje humanitární pomoc obětem přírodních katastrof a občanské války. Potají, ale dostáváme úkoly z vysokých míst frakce NATO, která má zájem o odstranění vlivu frakce CSAT na souostroví a případnou eliminací vůdce opozice a Syndikátu.
Ne všichni, ale souhlasí s vaší přítomností, která je financována z prostředků UN. Opozice vlády států Horizon Islands, využívá vaší přítomnost k nabrání následovníků.

Historie | +
Tanoa je ostrov v jižním Pacifiku. Je součástí federace "Horizon Islands". Federaci dlouho vládl premiér Timoci Chaudhry za stranu Horizon Islands Labour Party. Tato vláda byla, ale značně nestabilní a zkorumpovaná. Timoci Chaudhry se ale vždy udržel u moci díky podpoře Syndikátu. Na oplátku strana přehlížela zločiny Syndikátu. Například obchodování s lidmi, nebo distribuci drog.

Strana Horizon Islands First s Epeli Banimarou v čele, byla vždy v opozici a díky nedemokratickým volbám, neměla dostatečné zastoupení. Do té doby než v červnu 2035, po událostech na Altisu a Stratisu, zasáhlo Tanou zemětřesení a tsunami. Tato událost destabilizovala oblast a Banimara začala volat o pomoc od UN a IDAP, Timoci Chaudhry ale nechtěl dovolit přítomnost cizích jednotek ze strachu, že by vyšli na světlo zločiny Syndikátu, nehledě na to, že se snažil připojit zemi k frakci CSAT. Banimara vyvolal převrat, který zemi uvrhl do ještě většího chaosu.

Chaudhry si jednoduše podmanil, za podpory jednotek Syndikátu, některé části ostrovů, tak aby se udržel u moci. Banimara dokázal získat na svou stranu pouze některé ostrovy federace. Naštěstí Banimaru podpořil prezident federace Benjamin Hope. O zbytek se vedla občanská válka.

Později vyšlo najevo, že CSAT zapříčinil tsunami a také poskytoval Syndikátu vojenskou podporu za účelem více destabilizovat oblast a následně ji obsadit v rámci udržování míru. NATO a CTRG poté nevojensky zasáhlo do místního boje za svobodu v srpnu 2035. Boje o obnovení míru byli krvavé. Celá válka vyvrcholila, když se Sydikát chystal použít zařízení na tvorbu zemětřesení, které jeho velitel Solomon Maru ukradl jednotkám CSAT. Tato hrozba byla naštěstí zažehnaná speciální silami CTRG.

V lednu 2036 se region uklidnil a byla podepsána úmluva o zastavení palby. K moci byla postavena k moci demokratická strana Horizon Islands First, v čele s premiérem Epelim Banimarou. Ten ihned na to požádal UN a IDAP o pomoc při obnově země.

Občanská válka nikdy oficiálně neskončila a některé oblasti jsou stále pod kontrolou Syndikátu. Většina Syndikátu přešla na asymetrický způsob boje a využívá džungli jako svůj štít. CSAT nadále podporuje bývalou vládu a Syndikát.

Po smrti Solomona Maru se Bry Maharaj chopil velení zbytku Syndikátu a nyní se snaží propagandou získat následovníky a umístit bývalého premiéra Timociho Chaudhryho k moci. Někteří lidé nejsou svolní k přítomnosti jednotek jiného státu na jejich půdě, proto UN najalo soukromou bezpečností agenturu ION Services, Incorporated, která se má postarat o bezpečí humanitárních a bezpečnostních složek v zemi a to zejména o členy IDAPu. Potají, ale dostávájí úkoly z vysokých míst frakce NATO, která má zájem o odstranění vlivu frakce CSAT na souostroví a případnou eliminaci vůdce opozice Timoci Chaudhryho a velitele Syndikátu Bry Maharaje.

Pojmy | +
Timoci Chaudhry: Premiér předválečné vlády. Předseda Horizon Islands Labour Party.
Epeli Banimara: Premiér poválečné vlády. Předseda Horizon Islands First.
Bry Maharaj: Současný vůdce Syndikátu.
Solomon Maru: Vůdce Syndikátu před válkou. Zabit během událostí Apex Protocolu.
Benjamin Hope: Prezident federace.
ION Services, Incorporated: Americká PMC, vlastněná kanadským konglomerátem Vrana Industries, Incorporated.VÝBAVA:
Každý PMC si bude moci vybrat výbavu dle svého přání, s ohledem na ústrojovou kázeň. Pokud si výbavu nevyberete pomocí arzenálu, dostanete erární.
Výbavu vyplňte (upravte) vždy alespoň den před dnem kdy se má akce uskutečnit.
N̶e̶j̶l̶e̶p̶š̶í̶ ̶f̶o̶r̶m̶á̶t̶ ̶j̶e̶ ̶p̶r̶o̶ ̶m̶ě̶ ̶T̶M̶F̶ ̶e̶x̶p̶o̶r̶t̶ ̶z̶ ̶n̶o̶r̶m̶á̶l̶n̶í̶h̶o̶ ̶a̶r̶z̶e̶n̶á̶l̶u̶ ̶(̶E̶x̶p̶o̶r̶t̶ ̶a̶s̶ ̶T̶M̶F̶ ̶r̶o̶l̶e̶)̶.̶ Jakýkoliv export (CTRL+C) z arzenálu je dostačující (ACE i BIS).
Slovní popis není povolen - nebudu nic hledat za vás.
Vaše výbava, kterou pošlete, je vše co dostanete, kromě pár věcí, které budou na začátku v bedně (vysílačky, špunty, medické, náboje apod.)! Do toho co pošlete nebudu pravděpodobně zasahovat (nebudu přidávat zásobníky, medické, vysílačky apod). Takže vše co si myslíte, že budete potřebovat si dejte do výbavy (ostatní pravidla stále platí). Jako kdyby jste měli na začátku arzenál.
Výbavu a svoje jméno spolu se svým UID mi vyplňujte do google formuláře zde.

Ústrojová Kázeň | +
-Je zakázáno používat uniformy, batohy, helmy a vesty s vlajkami států (Čepice s vlajkami jsou povoleny).
-Je zakázáno používat high-tech výbavu. Např. Speciální zbraně, termální optiky, speciální termální helmy apod.
-Je velmi silně doporučeno používat batoh, ale udržte váhu pod 25 kg (55 lb).
-Je silně doporučeno používat zbraně s ráží 5.56×45mm NATO, popřípadě 5.45×39mm nebo 7.62x39mm. (Dodatečné náboje budou k dispozici pro všechny zbraně, které si vyberete, ale v boji je lepší mít možnost se vyzbrojit od kolegy).
-Nižší ráže, jako 9×19mm je možné používat. Nepřítel, nejspíše bude mít žádné, nebo velmi slabé, ochrané prvky.
-Ráže jako 7.62×51mm NATO, .300 Blackout nebo .50 BMG nejsou doporučovány používat.
-Nepotřebujeme platoon odstřelovačů, vybírejte si spíše kratší útočné pušky - budete bojovat v džungli.
-Sekundární zbraně jsou doporučovány.
-Noční vybaveni, výbušniny, AT prostredky apod. nejsou potřeba, a pokud budou potřeba, dostanete je na místě, není nutné se s nimi tahat "keby bolo potreba".
-Je doporučeno mít ve vybavení místo na speciální predmety (Pouta, sprej...) nebo si je rovnou vzít sebou.
-Nezapomeňte na zdravotní výbavu, špunty a podobně! Není potřeba aby si lidé brali medika.
-Bylo by dobré kdyby se dva a více lidí domluvili a jeden si např. vzal kulomet a druhý náboje.

Obrázek

ROLEPLAY:
Každý může ve formuláři poslat menší příběh a nějakou fotku o postavě, kterou hraje.

102. Bezpečnostní Skupina (102nd Security Group):
Nadřazená společnost:
ION Services, Inc ( Vrana Industries, Inc)
Ústředí:
Londýn, Spojeného království Velké Británie a Severního Irska
Založeno: 13. Říjen 2010
Klíčoví lidé: Matthew Hudgens (CEO)
Místo působnosti: Celosvětově

Ostatní Informace:
Ocenění za splnění kampaně dostane každý kdo přijde na všechny epizody kampaně a nezemře.
Pokud misi nepřežijete, v další epizodě můžete hrát znovu za tu samou postavu, nebo si vytvořit jinou (Po úmrtí je automaticky předpokládáno, že hrajete znovu za tu samou postavu, pokud neřeknete jinak). Změna postavy bez úmrtí je možná pokud je k tomu pádný důvod (např. špatná ráže, optika apod.). V obou případech je vždy nutné mi říct, že posíláte novou, nebo měníte svoji výbavu (Přes Discord například).
Pokud nechcete posílat svoji výbavu, mužete si ji uložit do Arsenalu a pak si ji jen na začátku mise načíst. Přijdete, ale o možnost vyplnit roleplay o sobě. Navíc budu muset na začatku vaši výbavu vidět, aby někdo neobcházel ústrojovou kázeň.

SVOJI VÝBAVU POSÍLEJTE POUZE ZA POMOCI GOOGLE FORMULÁŘE. KOMENTÁŘE POSÍLEJTE POUZE NA DISCORD! TOTO TÉMA SLOUŽÍ POUZE K INFORMOVÁNÍ A AKTUALIZACI POSTUPU!
Naposledy upravil(a) Roys dne pát 10. kvě 2019 12:18:25, celkem upraveno 1 x.

Re: 102nd Security Group - Protectors of Tanoa

#2
102. Bezpečnostní Skupina (102nd Security Group):

Kontraktoři:
Michael William Mitchell (Roys) | +
Obrázek

Michael William Mitchell
Původ: Spojeného království Velké Británie a Severního Irska
Datum Narození: 29. Května 1997
Bývalý britský voják. Patřil k 8. brigádě Royal Engineers. Po zranění, které utrpěl na Altisu, byl suspendován. Před rokem se přidal k 102. bezpečnostní skupině ION Services.

George (Jirka) | +
Obrázek

George
Původ: USA
Datum Narození: 16. Května 1994
Narozen v Los Angeles, Kalifornie. Bývalý kontraktor soukromé vojenské společnosti Black Water, kterou po úmrtí nejlepšího přítele v Afghánistánu opustil. Od Srpna 2016 poté členem 102. bezpečnostní skupiny ION Services.

Diego Alejandro Cortés (Professor) | +
Obrázek

Diego Alejandro Cortés
Původ: Kuba
Datum Narození: 7. Února 1994
V roce 2020 bojoval ve venezuelské občanské válce. Po několika letech začal hledat štěstí jinde, to našel u 102nd Security Group jako kontraktor.

Patrick Hayden (Pepik) | +
Obrázek

Patrick Hayden
Původ: USA
Datum Narození: 12. Září 2009
Patrick sloužil od svých 18 let v Navy SEALs jako demoliční expert. Absolvoval 5 turnusů na Altisu a 2 na Tanoe. Byl propuštěn kvůli neshodám s nadřízenými. Díky známostem v armádě se dostal k 102. bezpečnostní skupině ION Services, kde působí už půl roku.

Helberg Odinson (Shelby) | +
Obrázek

Helberg Odinson
Původ: Norsko
Datum Narození: 21. Srpen 1996
Bývalý člen Norských speciálních jednotek (Forsvarets Spesialkommando). Moc o tom nemluví ale říká se, že byl suspendován kvůli mnohočetné zlomenině kotníku během operace. I přes kvalitní zotavení nebyl nikdy znovu přijat, proto opustil rodnou zem. Možnost jak se prosadit našel až u 102nd Security group ION Services a to jako nováček.

LB (SWIMEN) | +
Obrázek

LB
Původ: Lingor
Datum Narození: -
LB (čte se *el bí*) Pochazí z jednoty rebelů (ARL) z Unie Demokratických Sil v čele s Robertem Fortinem. Bojoval v povstání v Lingor Rebels Desire proti prezidentu Lingorské Republiky Natu Rosovi (GAL) ,kvuli kterému bylo vysídleno 10.000 lidí kvuli občanským nepokojům.
Bojové Zkušnnosti/Combat Experience: ARL STORY
Lingor Rebels Desire Touha Lingorských rebelů o nastolení a změny vlády na Lingor Islandu. (ARL)
Začalo povstání ze strany Unie demokratických sil pro jednotu rebelů ARL v čele s Robertem Fortinem poté, co prezident Lingorské republiky Nando Rosa převzal kontrolu na Lingor Islandu.
"Jsem členem Unie Demokratických sil ARL ,který bojuje za správnou věc. Situace na Lingor Islandu mi dala hodně zkušeností jak přežít v menšině ,která byla utlačovaná hrubou silou!"

Đặng Phúc Toại (Divi) | +
Obrázek

Đặng Phúc Toại
Původ: Vietnam
Datum Narození: 01. Července 2005
S rodinou se přestěhoval na maličký ostrůvek v Horizon Islands když mu bylo 5 let do hotelu, který měl spravovat jeho otec, a který se stal dějištěm noci zmijí r. 2022 při hostování večírku Syndikátu. Z této krvavé události se z jeho rodiny zachráníl pouze s raněným bratrem. Bratr při cestě člunem na sever zraněním podlehl. Đặng pak vstoupil k výcviku u Francouzských legií, kde několik let působil, a později se přidal jako kontraktor k ION Services, kde často plnil mise v Asijských zemích. Když se doslechl o humanitární misi na ostrovech, kde vyrůstal, s žádostí o převelení neváhal ani vteřinu.

Wilhelm von Mätthaus (Cheez) | +
Obrázek

Wilhelm von Mätthaus
Původ: Německo
Datum Narození: 17. Srpna 2002
Wilhelm pochází z šlechtického rodu Mätthausů z Bavorska. Už v mládí ho to táhlo k armádě a byl velice pyšný na své předky, kteří museli i přes donucení válčit za nacistické Německo. Hned v 18. letech se přidal jako dobrovolník k německému Bundeswehru kde se vyšplhal až k elitnímu Kommando Spezialkräfte, kde setrval dlouhých 8 let. Po dovršení 33. let byl propuštěn za záhadných okolností. Mnozí říkají že byl propuštěn po masakru proti teroristické skupině Baader–Meinhof v Berlíně. Nyní jako volný člověk a stroj na zabíjení neměl do čeho píchnout až do doby kdy mu na jeho stůl přistála nabídka od 102nd Security group ION Services, kterou přijal bez váhání. Nyní se přidal k svému novému bratrstvu ve zbrani a připravuje se na odlet na Tanou.

Robert Hammer Jr. (Fanatic) | +
Obrázek

Robert Hammer Jr.
Původ: USA
Datum Narození: 05. Března 1992
Robert Hammer Jr. je nejmladší syn legendárního tankisty, který se vyznamenal během utajovaného konfliktu na Maldenském souostroví v roce 1985. Junior se v mládí jako člen US Army zúčastnil invaze do Takistánu v roce 2011, kam se poté několikrát vrátil v rámci operace Takistan Resolve, které se účastnila i AČR a další členové NATO.
Po Takistánu se Robert dostal k 75th Ranger Regiment a zúčastnil se v následujících letech několika tajných operací v různých koutech světa (Lingor, Sahrani, Černarus a další).
V roce 2035 se, již jako kontraktor 102nd Security Group a dlouholetý válečný veterán, účastnil bezpečnostních operací na Altisu po jeho osvobození od tehdejšího brutálního režimu.
Ve volném čase rád odpočívá ve svém letním sídle na Havaji s plechovkou piva a o nedělích hraje online Armu V.

Stig (Vladan) | +
Obrázek

Stig
Původ: -
Datum Narození: -
Jeho identita je neznámá. Jako by neexistoval. Někteří tvrdí že to byl on, kdo vlastním rukama vynesl na oběžnou dráhu Sputnik. My víme jen že si říká Stig

Thomas Jones (Mozek) | +
Obrázek

Thomas Jones
Původ: Spojeného království Velké Británie a Severního Irska
Datum Narození: -
Veterán pocházející ze Spojeného Království, kde spoustu let působil v armádě. Po odchodu z armády prošel několik soukromých vojenských agentur a nakonec díky nejlepšímu platu zůstal u 102nd Security Group ve které působí prakticky od začátku svého založení. Za ty roky už krapet zpohodlněl, takže sebou všude tahá batoh s lopatkou, spacákem a karimatkou, aby se mohl kdekoliv zakopat a pohodlně vyspat. Navíc u 102nd SG potkal jednoho zběsilého šílence s kulometem jménem Stig, který mu za nošení nábojů do jeho špuntovky slíbil doživotně dodávat paštiku a nové auta, které bere neznámo kde...

Jack "Weorick" Weorburg (Weorick) | +
Obrázek

Jack "Weorick" Weorburg
Původ: USA
Datum Narození: -
Jack se narodil do úspěšné Texaské rodiny. Od mládí měl blízko ke zbraním a využíval rodinných zdrojů k budování jejich sbírky a účasti na nejrůznějších školeních a kurzech. Vyzkoušel i působení v armádě (Rangers), ale měl příliš velké problémy s autoritami. Od té doby je v soukromém sektoru. Se 102. bezpečnostní skupinou ION Services zatím spolupracuje jen krátce a externě, ale nemůže si tuto spolupráci vynachválit.

Luke Cage (Ace) | +
Obrázek

Luke Cage
Původ: Česká republika
Datum Narození: 16. Února 2001
Člověk,kterému vzal osud vše co miloval a neměl co ztratit.Poté se nejaký čas potloukal světem,do doby než narazil na 102nd, tam ho vycvičily a teď působí jako plnohodnotný žoldák v této skupině.

Ethan Daniels (Mucha) | +
Obrázek

Ethan Daniels
Původ: USA
Datum Narození: 12. Června 1996
Povoláním radista a medik v US Rangers. Potom působil v ODA. Pro alkoholismus vyloučen bez poct. Podezření na spojení s kartelem Zlatá ruka DEA neprokázala. Dále byl vyšetřován indonézkými úřady pro nelegální nakládání s výbušninami a byl očistěn. Žije v nadále v Indonézii.

Jack McAlie (Jacob) | +
Obrázek

Jack McAlie
Původ: Spojeného království Velké Británie a Severního Irska
Datum Narození: 11. Března 2005
Bývalý člen elitních SAS, který se při výcviku na padáku zranil při seskoku.

Cr4sh - Martin Janů (Cr4sh) | +
Obrázek

Cr4sh - Martin Janů
Původ: Česká republika
Datum Narození: 29. Listopadu 1994
Když byl ještě malí táta ho učil technickému směru díky RC modelům které byli tátovo koníčkem. Po dokončení technické školy se dal k AČR kde ho převelili do vozového parku kde se naučil dost slušně zacházet se vším co má víc jak jedno kolo a nebo víc jak jeden pás. Po 10 letech vystoupil z AČR z důvodu stereotipu a začal se podstupovat výcviky ostrostřelců všude kde vás napadne po 5 letech výcviků se někam vytratil neznámo kam ale vydělal hromadu peněz a dva a půl roku zpět se přidal k organizaci 102nd Security Group kde si chce prý smazat pár mínusů které za ty roky nasbíral.

+Dokáže opravit a řídit skoro vše co má motor
+kam ho postavíte tam zůstane
+hodně slušné ovládání s ostrostřeleckou technikou
+dokáže splynout s prostředím
+konstrukční tip

-ukecanej
-špatně ovládá jazyky bohužel i ten český
-trpí mořskou nemocí
-když nedrží v ruce zbraň velkej kšeftař s Naftou
-často se budí s křikem že neměl na vybranou (ale všichni asi víme co dělal těch několik let, co o něm není ani čárka)

Luca "Palermo" Colletti (Ragnos) | +
Obrázek

Luca "Palermo" Colletti
Původ: Itálie
Datum Narození: 03. Listopadu 1997
Jak jeho přezdívka napovídá, Luka pochází ze Sicílie, kde ztrávil převážnou část své kariéry jako člen a později jako velitel zásahové jednotky policejních složek Palerma. Účastnil bezpočtu střetů s Cosa Nostrou, místní mafií, pro působení 102nd Security Group má tedy zkušenostní více než dost. Byl obviněn z braní úplatků a ačkoli mu nic nebylo dokázáno, musel od policie odejít. Rozhodl se tedy stát kontraktorem. Jeho koníčkem je jachting, volno tedy tráví na své nové luxusní jachtě "Claudia Cardinale".

Samuel Peterson (Dead Inside) | +
Obrázek

Samuel Peterson
Původ: USA
Datum Narození: 15. Srpna 2003
Samuel Peterson je bývalý člen FBI HRT (Hostage Rescue Team). Má za sebou nespočet protiteroristických zásahů a byl považován za špičku amerických federálních sil. A to až do roku 2032, kdy byl z neznámého důvodu suspendován. Údajně to má něco společného s Portlandským Únosem Guvernéra v roce 2031. Tato informace je ale zatím nepotvrzená. Tehdy se HRT podařilo zachránit 32 ze 37rukojmí. Nyní Peterson působí v soukromých bezpečnostních službách.

MILHAUS | +
Obrázek

MILHAUS
Původ: Česká republika
Datum Narození: 07. Dubna 2000
Nováček v naší skupině. Dříve ale s námi externě spolupracoval, dokud ho Stig nepřinutil se přidat oficiálně.


Externí Kontraktoři | +
Captian Jack
Amon

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron