Re: [Nedělní akce] 08.07.2018 - Back To Business

#2
Brífink

Historie

V roce 2007, rok po sjednocení Sahrani, byl tým Černý Element najat královnou Sahrani Isabellou Ximénez, která v té době, po smrti svého otce Krále Josefa II. a bratra Prince Orlanda, kteří zahynuli po pádu helikoptéry, čelila rostoucímu povstání na severní části ostrova.

Naší misí tehdy bylo pomoct s potlačením tohoto povstání a zajistit chemické zbraně, o kterých jsme si mysleli, že jsou drženy v rukou rebelů. Následně jsme však zjistili, že rebelové jsou vedeni Princem Orlandem, který nehodu přežil. Zjistil totiž, že královna Isabella je bezohledným vůdcem a posílá spousty lidí do koncentračních táborů.

Tváří v tvář těmto skutečnostem, se náš tým rozhodl porušit rozkazy a pomoct naopak povstalcům. S naší pomocí rebelové postupně zesílili a začali osvobozovat politické vězně. Pod rouškou tohoto klidu, královna Isabella navede Prince Orlanda do pasti a zabije jej. Zbývající členové Černého Elementu jsou nuceni ukrást letadlo a odletět z ostrova, s tím že je společnost Černý Element pokládá za nezodpovědné a nepoctivé agenty a popírá veškerou odpovědnost za jejich akci.

Pár let po tomto incidentu je společnost nucena na základě očištění své pověsti, přejmenovat společnost na ION Services.

Situace

2037 - Soukromá vojenská společnost ION Services, se po více jak 30 letech vrací na Sahrani, v současnosti více jak z poloviny ovládané kartelem Šedý Havran.

Dnešním cílem bude lokalizace VIP osoby a následně její eskorta do bezpečí. V mapě jsou zaznačené 2 body na kterých by se osoba měla nacházet. Je potřeba oba tyto body prohledat a osobu identifikovat.

MAPA2.jpg


Cílová osoba

O životě osoby nebylo poskytnuto příliš informací, víme jen, že se jedná o velmi důležitou osobu, zadavatel za její osvobození neplatí zrovna malé peníze, avšak potřebuje ji živou!

Jméno: Sanchezo Alvarez
Popis: 35 letý muž, krátké vlasy, tetování na obou rukou
Fotografie:
SanchezoAlvarez.jpg


Nepřítel

Kartel Šedý Havran

Nejčastěji zahalená tvář, zbraně AKM, TAR-21
Fotografie:
mmmmmmmmmmmmmmm.jpg


Plán Postupu

Začínáme v jihozápadním koutu mapy na malém ostrově. Do oblasti se dostaneme letecky, k dispozici máme celkem velký výběr vrtulníků:

neozbrojený MH-6M Littlebird (s lavičkami po stranách)
ozbrojený AH-6M Littlebird
UH-80 Ghost Hawk
Merlin HC3
Dále je k dispozici parašutistický výsadek letadlem Hercules C4

Mezitím odstřelovačský tým Orel je již vysazen v oblasti, severně od cíle. Doporučuje se velmi opatrný a tichý postup, po palbě měnit pozice, hlídat si záda od případných hlídek. Tým má k dispozici k transportu lehké auto, ve kterým se mimo jiné i nachází puška ráže .50 s AP municí.
Obrázek

Spc. Jirka

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti