Re: [Report] Neděle 4.12.2016

Díky všem za excelentní výkony v Secret Businessu včera. :D

Pokud máte nějaké konstruktivní připomínky, návrhy apod. Jako třeba co přidat do pravidel nebo jak vybalancovat výbavu, tak do mě.

Ze včerejška sem si poznamenal:
- Přidat pouta na rukojmí.
- Pořešit nějak, že kamera v helině ukazuje čtverečky na vozidlech s nepřátelskýma jednotkama.
- Specifikovat, že role-play je podporován, ale hráč by měl respektovat za kterou stranu hraje a snažit se zajistit výhru pro ní.
- Možná přidat do briefingu obrázky, jak vypadá muniční náklaďák a jak vypadá pilot.
- Odebrat zajatému pilotovi brýle, pokrývky xichtu,... :D

EDIT:
- Muniční náklaďák vyměnit za stejný jako ostatní, aby nebyl tak snadno rozpoznatelný. Přidat k němu bedny, které se naloží.
- BLUFORákům přidat IR stroby, pro značení LZ, identifikaci apod.
- Bezletovou zónu v okolí ruské základny.
Obrázek

- Pouta pro všechny frakce. Pokud se ti někdo vzdá viz. včera Roys, tak at je možné nastoupit do stejných vozidel. Každopádně zakázat v pravidlech nesmyslné využití, či nějaké naschvály.
- Role-play je třeba brát s rozumem. U BLU, či OPF je nemožnost záměrně zradit svoje kolegy. U PAR tam ano, ale chce to nějaké omezení, či řád ať se to nemůže takhle zvrhávat.
- Spíš naopak muniční nákladák použít stejnej jako všechny ostatní jen dát kategorii vozidla např. URAL. Je blbost mít odlišenej nákladák od ostatních, aby každej na kilometr hned viděl, kterej nákladak co veze. Takže všechny vozidla stejné a je na Partyzánech nechat si ukázat, že tam ta munice opravdu je. Jinak řečeno mít u rusů např. 3 stejné uraly k dopravě a jeden bude mít tu munici v sobě.

Opravdu by to chtělo od všech hráču trošku zapnout mozek a opravdu ctít to , za jakou stranu hraješ, protože jinak mi to nedává smysl. Pouta ano, a AA obranu nad ruskou základnou, aby ten vrtilník nemohl zase uplně všude a pilot musel přemýšlet kama lítá . . . . jinak podle videa, fana super práce . . .
Obrázek

Ono nejvíc zarážející na tom bylo, že Hoot měl tu hru pro svou stranu vyhranou stejně jako my pro BLUFOR. Stačilo aby složil zbraně, pustil nás k helině a vzal si opuštěnej muničák, kterej byl o 200m dál. :) A mohla to bejt společná výhra modrejch a zelenejch. Tim, že tam běhal se zbraní a blokoval helinu mě moc nepřesvědčil o tom, že nemá špatný úmysly.
Obrázek

Tak za mna som si TvT velmi užil a bolo to super zpestrenie oproti klasike, kde human factor nemusíš započítavať.

Aj keď som si pripadal trochu bezmocný oproti heline, ktorá krúžila každú chvíľu nad nami.
Ale podľa videa streľba na vrtulnik pre vás zrejme nebola úplne bez efektu.

Za mna by som podobné namety opakoval častejšie, or niekedy raz za 6 tyždnov v sobotu od 20:00, koli vačšej účasti.

Video je super, rozhodne ste sa nenudili :-) nabudúce by to chcelo video z každej frakcie pre porovnanie prebiehajúcich udalostí.

Secret Bussines

Spousta mejch chyb, ale některé očividně zmátly nepřítele. Hlavní byla asi že jsem nepřešel na 343 když jsem dorazil za Váma. To vedlo ke zmatkům.
Taky jsem ignoroval, že jsme už jen 4.
MIse je vyvážená jak je. Pouta bych tam nedával, možnost že zajatec uteče by tam být měla.
Dobré je že už víme co vidí ta helina a že je potřeba se schovávat důkladněji.