[Report] Čtvrtek 4.8.2016

Čtvrtek 4.8.2016

Počet hráčů: 14
Odehrané mise:
Fishing Village (Tanoa) od Royse - CTRG se snaží zachránit ministra zajatého Syndikatem, který je držen v rybářské vesnici.
- Nesplněno (částečná výhra CTRG)
- Ztráty:
- Syndikat 9 z 9 (100%)
- CTRG 2 ze 4 (50%)
- Ministr

The City 2 (Tanoa) od Royse - NATO dobývá město držené Syndikatem.
- Splněno
- Ztráty: 9 ze 13 (69%)
Obrázek

Re: [Report] Čtvrtek 4.8.2016

Chci pochválit koncept první mise. Je super, že se někdo snaží změnit náš coop stereotyp a rád si občas zahraju něco jinýho, když je to dobře udělaný. Boj proti hráčům je prostě jiná zkušenost.

Pár bodů co změnit nebo zlepšit podle mě:
- sebrat termály (podle mě to v armě prostě neni udělaný dobře na to aby to nebylo OP, natož v TvT)
- zkusit nějak líp vymyslet ty čluny ať se tam někdo nemusí 20 minut nudit a pak umřít :D
- opravit vysílačky :)
- možná nějakej spolehlivější zdroj světla pro syndikat (sudy s ohněm,...)
- zkontrolovat babel (vim, že někdo to považuje za dobrý, ale mě přijde, že když si navzájem rozumíme, tak to zvyšuje "role-play" a potřebu šeptat)

Jinak palec nahoru Roysi. :)
Obrázek

Re: [Report] Čtvrtek 4.8.2016

S tím termálem, je to fakt OP věc, my jsme o vás věděli a měli přehled hned na začátku díky termálu, ale zase na blízko už takové využití neměl, třeba když Roys stál v okně, tak já viděl skrze termál, že tam někdo je a chtěl jsem ho zastřelit, kdybych si to nezkontroloval, tak bych zabil Ministra a mise Over, takže bych ho tam ještě zkusil nechat. Určitě jak říkal fana, tak nějaký zdroj světla, který nemůže blufor "vypnout" na dálku. Blufor bych asi odebral HE granáty a namísto nich přidal více flashbangů. Lodě bych nechal ať tam přijedou jako AI, i když je pravda, že AI má problém přiject na čas :D btw sry Klirte a Mucho, že jsem vás takhle popravil no... :D babel... tam Roys říkal, že měl bát vypnut, mě osobně to nevadilo, pač tě nutí šeptat tak jako tak, jelikož slyšís ten babel hlas :D Jinak mise fajn, namět super, trocha poladit a hned zahrát znova :)
Obrázek