Re: [Report] Neděle 28.8.2016

Jsem rád, že mise se líbili. První bohužel byla koncipovaná na 18-22 hráčů. S dvouma BTR by to určitě šlo lépe. Mlha je mlha a válka je krutá, počasí ne vždycky přeje, tak si myslim, že je fajn si to vyzkoušet i za nepříznivejch podmínek. :) Přišlo mi, že AI nebojovali nějak zvlášť nefér...asi viděli líp, ale když sem se pořádně podíval, tak každý AI co po nás střílelo nakonec bylo trochu vidět taky. Ale neni od věci čas od času dostat na p*del. :P

V druhý misi jsem umřel po prvním výstřelu, tak jsem se pak spíš koukal...taky jsem po dlouhý době hodně Zeusoval, protože AI technika si nedokázala poradit s tou základnou. Snažil sem se to nepřehánět. Všechny jednotky kromě závěrečný T-72 už byly na mapě od začátku a jenom sem je postupně posílal z okolí do základny abych vás donutil pohnout zadkem a utéct. :) Taky tam bylo pár vojáků, který ste nechali za sebou v budovách, tak sem je postupně posílal za váma.

Ten konec už byla jen třešnička na závěr. :)

Dobrá práce!
Obrázek

Mise byli fajn. První byla hodně ostrá, ale zase to mělo svůj správnej styl a klobou dolů za výběr oblasti, kde se nedalo nikde pořádně krýt což ve spojitosti s nástřelama z mlhy byla ohromná kombinace a o to víc to ještě bralo možnosti, jak co udělat. :good: To budeme muset někdy dát znova.

Druhá mise taky dobrá a Zeus podle mě se víc než osvědčil a dokáže rapidně zvednout atmosféru, takže toho bych se nebál využívat víc, ale chce to teda znát záměr MM, nebo musí být jak včera jasný, že už tam ty AI jen zbytečně šomtají. Každopádně bych to ze srandy zkusil taky znova. Jen bych posunul kuli AI čas na normální ráno, ať zjistíme, jaká je pravda s retardací...

První mise:
Chyba že se útočilo z kopce. Když máme podporu BTR, tak máme velké možnosti jak toho využit. Například krytí nebo přepravu.
Kdyby byly větší počty, tak si myslím, že by se to pozitivně podepsalo na jednotce.

Já jsem třeba udělal chybu, že jsem si nezjistil, jak daleko vidí moji kluci, abych mohl podle toho mohl fungovat.
Zpětně na videu vidím, že jsem měl větší dohlednost než fana. No hold tady bohužel arma nefunguje jak by měla.

Druhá mise:
hezká mise se super atmosférou. A naše neschopnost dodržovat elementárního chování a SOP v buddytýmech a jednotkách nás stála životy.
A pak se ukázala další věc, kdy neznalost briefingu zdržela postup (Vladanku :p ) Tak že všichni číst, číst, číst a přemýšlet.