[Čtvrteční akce] 11.04.2019 - Horizon Island

#1
11042019Ctvrtek.jpg


Horizon Island Defense Forces jsou vyslány k prověření dění na hlavním ostrově souostroví Tanoa, na kterém jsou v poslední době čím dál tím častěji hlášeny úmrtí, či úplné zmizení obyvatel.


Oficiální hlášení uvádějí tyto události jako nešťastné nehody, či útoky zvířat, a však máme podezření, že se jedná o vraždy a únosy milice Červený Vlk, která si tímto způsobem přichází k mnohem rychlejším a lepším penězům. Je teď jen na nás zjistit co přesně se děje a hrozby eliminovat.

Dnes nad ránem byla nedaleko naší současné pozice nahlášena dopravní nehoda, avšak dle informací se na místě nehody nachází sice 2 vozidla, ale řidič pouze jeden. Mrtvý byl identifikován jako Alvarado Jeorgelyn, který bydlí se svou rodinou nedaleko v malé vesničce Lakatoro. Naším cílem je se do této vesničky vydat a obyvatele vyslechnout. Snad se dozvíme nějaké aspoň trochu užitečné informace, které nás dovedou blíže k cíli.

Během noci je na hlavním ostrově zákaz vycházení z domu a dodržuje se celkové nechození do hlubších částí džungle, jelikož po nedávné občanské válce v džunglích zůstalo spousta nevybuchlé munice a min. Doporučuje se proto zbytečně do džunglí nezacházet a držet se vyšlapaných cest a silnic.

| +
Poznámky:
- V misi se nachází více volitelných úkolů, které není povinné plnit. Avšak mohou nám odkrýt nějaké důležité informace, či výbavu, techniku.
- V četě se nenachází žádní specialisté na výbušniny a miny se nedoporučuje dálkově odpalovat. Pokud na nějaké narazíte, nejlépe uděláte, když je prostě obejdete.
- Respawn není povolený (bez výjimek)
- V případné úspěšnosti mise, by mohlo být pokračování. Bude záležet čistě na Vašem názoru.


Report

Účast: 16 lidí
Ztráty: 10 lidí

Mise Splněna

107410_screenshots_20190411201829_1.jpg


Debríf:

Prozkoumáno cílů: 6 z 8

Volitelné cíle:
- Vězni - Splněno, přežil 1 ze 2 civilistů
- Dobrý skutek - Nesplněno
- Dobrý skutek Pokračování - Nesplněno
- Zachránit přepadeného civilistu na nepřátelském roadblocku - Nesplněno - Civilista popraven.
Hlavní cíle:
- Promluvit si s obyvateli vesnice - Splněno
- Promluvit si s táborníkem - Splněno
- Zjistit co se děje v chrámu - Splněno
- Stáhněte se zpět do tábora - I přes velké ztráty splněno.

Přeživší:

Alfa:
Shelby
Mozek

Bravo:
Dead_Inside
Dalton
Dominik

Charlie:
Semtex
Obrázek

Spc. Jirka

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů

cron