[Report] Čtvrtek 8.2.2018

Čtvrtek 8.2.2018

Počet hráčů: 15?
Odehrané mise:
Vacation (Malden) od Jirky - Maldenská Armáda si najala skupinu žoldnéřů k vyčištění horské oblasti.

Obrázek

........

Jediný co mám u této mise je výbava. Ta byla hrozná v tom, že každej měl něco jiného, hlavně i jiné ráže jak z NATO tak z Ruska. Toto by se dalo možná akceptovat pokud by se hrálo za nějaký povstalce či někoho kdo fakt musí používat to málo co má, ale PMC/žoldáci co maj velký zdroje financí a určitě velkou úroveň výbavy budou používat jeden typ zbraně popř. zbraně kde jsou kompatibilní zásobníky a munice, samozřejmě se toto nemusí týkat kulometčíků a ostrostřelců, ale může...

Prostě je špatně pokud jeden má SKS (7.62x39), druhej ACR (5.56), třetí RPK-12 (5.45), čtvrtej Mk11 (7.62x51) a pátej TAR-21 (5.56)

Re: [Report] Čtvrtek 8.2.2018

S kritikou souhlasím, měl jsem to nějak více zkompletovat a dát nám všem stejnou ráži. Co se však dostatku munice týče, nepřišlo mi, že tam byl nějaký výrazný problém, nebo stížnosti od jednotlivých týmů. Hlavní problém hlavně byl, že mi mise nevzala z neznámého důvodu zásobníky do SKS asistentům kulometu, takže měli jen jeden ve zbrani a Fireteam Leader, který měl stejnou zbraň jako Squad Leader - tím pádem i hodně podobnou výbavu, zásobníky taky neměl, samozřejmě jsme to rychle vyřešili, sebráním zbraně nepříteli. Overall souhlasím asi se vším co na mě hodíš, misi jsme si nepřipravil dostatečně a obsahovala hodně mezer, které jsem patřičně nepořešil, ale nehratelná zase úplně nebyla, na štěstí jsme 102nd a s řešením podobných problémů na bitevním poli jsme již zkušení :smile:
Obrázek