Re: [Report] Čtvrtek 25.8.2016

2
Zdravím, děkuji za to, že jsem se včera mohl podívat na jednu z vašich misí. Jste super parta lidí. Bohužel od mil-sim jednotky (ať už v Aemě, nebo jákékoliv jiné hře která pro to má předpoklady) očekávám trošku kvalitnější přístup. Mnohé z "taktických" postupů, co jsou na včerejší misi předvedli jsou v principu špatně. Nechci na vás nijak házet špínu, jen říkám co vidím když váš styl hraní srovnám s tím, jak se hraje v 417. a s tím, jaké postupy se používají v reálu v armádě. Samozřejmě že to co se učíme pro situace ve kterých nám skutečně jde o život zcela nevyužijeme v Armě, ale tady se jednalo o principielní chyby v taktice. Pokuď máte zájem o nějakou rozsáhlejší KONSTRUKTIVNÍ kritiku ozvěte se mi prosím na mail jmusil09@gmail.com . Předem děkuji za odpověď, Peon

Re: [Report] Čtvrtek 25.8.2016

3
Kritika nam nevadí a to že nechrajeme podle příručky SAS nam taky nevadí. Pro nás je to hlavně hra a hra znamená zábava, ikdyž se snažíme do toho vložit trošku taktiky a realných postupu. Jak jsem říkal, čtvrtky jsou vždy volnější ale nikdo z nás si nedovoli v pulce mise vzít telefon a vykecávat v době, kdy okolo základny jezdí BVP a ten dotyčný je jen jeden ze dvou co maji RPG a maji možnost hrozbu eliminovat :D a navíc všichni ostatní musí poslouchat co si právě vykladá :D
To je to hlavní co jsem si zapamatoval ze včerjší akce, ne to že jsme šli proti sobě, ne to že utočíme do kopce přes horyzont, ne to že jsme byly od sebe tak daleko že jaká koliv podpora nebyla možná atd. Ale jinak jsme se bavil :D
Obrázek

Re: [Report] Čtvrtek 25.8.2016

4
To samozřejmě chápu a počítel jsem s tím. Myslím, že to s tím telefonem vůbec nesouvisí s danným tématema jinak se omlouvám, acre mi změnil bindování tlačítka mute. Hele, to že se útočí ze dvou stran a ůtočí se z pod horizontu bylo při včerejší misi přijatelný (jedno z nejrozumnějších možných řešení aspoň podle mě) chyby byly spíš ve věcích typu reakce na kontakt postup v družstvu atp. (fakt elementární věci) Můžu tě poprosit o mail, něco napíšu a pošlu ti to. Ale jinak mise byla parádní.
Jinak příručka SAS je jedna věc formace hovnokupa, takže mi lítají kulky našich půl metru od hlay je věc druhá :D

Re: [Report] Čtvrtek 25.8.2016

5
Jak řekl Vladan. Najdeš tu velitele, kteří budou stát na místě 5 minut dokud každej nebude přesně na svém místě ve formaci a najdeš tu velitele, kteří k tomu přistupujou volnějším stylem a jde jim spíš o svižnej a akčnější postup a nebo blázny jako já, kterejm jde o to aby nás umřelo co nejvíc (to samozřejmě nemyslim uplně vážně). :D Mimo to si nemyslim, že bychom někde byli propagováni jako milsim. :)

V každym případě jsme na scéně už 6 let a přístup se mění a vyvíjí. V roce 2011 bych po včerejší misi pravděpodobně řekl, to samé co ty. Dneska? Ani ne. Hrát si na profi vojáčky ve hře je fajn. Hrát si na ně za cenu toho, že to nebude taková zábava a lidi si budou řikat, kdo je větší odborník? Ne díky.

Pro mě osobně je stodvojka o fantastický komunitě lidí, kteří tu hru berou zodpovědně, kooperaci a zábavě. Jestli ta kooperace probíhá podle nějaký vojenský příručky už je mi šum a fuk. :) Hlavně se chci bavit a spolupracovat s dobrejma hráčema.

Rozhodně ale díky za vyjádření názoru. Klidně se zase někdy stavte. Jen bez mobilů. :)


P.S. Za útokem proti sobě si ve včerejšim případě stojim. Bylo mezi náma tolik zástavby, že skrz nemohla proletět jediná kulka a byl to jedinej směr odkud na nás nemohl střílet tábor nebo BMP. To, že ve vesnici z toho pak už byl guláš je věc druhá. :D Ale co byste chtěli od grupy vesničanů co před týdnem jezdili traktorem.
Obrázek

Re: [Report] Čtvrtek 25.8.2016

6
He he tady to bude v prvé řadě asi na mě. :D
Co jen říct, má pravdu ten kluk. Každopádně čtvrtky takové bývají. Je to volnější, víc se experimentuje, víc se střílí, víc se riskuje a vždy záleží kdo zrovna velí a jakou má náladu... :)
Ale jinak k jeho dojmům...přesuny dle térenu jsem nehrotil, provedení formace jsem taky nehrotil, stání ve kruhovce přesně na daných místech jsem taky nehrotil a bezpečné odstupy jsem taky nehrotil. Suma sumárum dojem 0 a jak říká Fana o pár let zpět bych byl neuvěřitelně znechucen a řval bych jaká je to katastrofa atd atd atd.
Jenže v prvé řadě jde o zábavu, o lidi se kterýma si pokecáš a zasměješ a v konečné fázi o rozumnej kompromis, kterej to všechno smíchá do podoby dobře ztráveného večera. Buzerováním a hrocením to do "reálných" výšin jsme si už prošli...

Zkus příjít v neděli a bude to jiná úroveň, ale řekl bych že i tak né taková jakou si představuješ, protože na tvrdej milsim si tu v žádným případě nehrajeme.

Re: [Report] Čtvrtek 25.8.2016

7
Souhlasím s Peonem, jsou tu jistojistě věci na zlepšení a rád si je přečtu.
Od tohoto tu je abychom se zlepšovali a né si to posílali soukromě po mailu.
Ale bohužel je fakt, že tuhle bandu už jen tak nepředěláš.

A pak je tu ta věc s telefonem, kterou jsi už asi pochopil, že se nesmí opakovat. :)
cron